http://kkz.mcps-efs.pl//images/slider//3.jpghttp://kkz.mcps-efs.pl//images/slider//4.pnghttp://kkz.mcps-efs.pl//images/slider//5b.png
Licznik odwiedzin:
1535762
Koniec projektu za:
Wersja dla słabowidzących:
kontrast:
0
+
  |  rozmiar tekstu:
15 px
-
+

Seminarium: "Czas na zmiany w sztuce pomagania"

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
ma przyjemność zaprosić do udziału w seminarium pn.
„Czas na zmiany w sztuce pomagania”,
które odbędzie się w dniach 15-17 października 2014 roku w Warszawie.

Seminarium jest realizowane w ramach projektu innowacyjnego „Kalkulator Kosztów Zaniechania – wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań na Mazowszu w zakresie polityki społecznej w obszarze analizy kosztów braku podejmowania działań aktywizująco-wspierających”. Skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli instytucji krajowych oraz regionalnych, w szczególności Dyrektorów i pracowników Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej z całej Polski.
   
Seminarium poświęcone będzie zagadnieniom dotyczącym inwestycji w polityce społecznej, kierunkom europejskiej polityki społecznej na lata 2014-2020 oraz możliwościom implementacji narzędzi Modelu Kalkulatora Kosztów Zaniechania w innych regionach kraju. W planie spotkania przewidujemy możliwość dyskusji z Dyrektorami ROPS.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres:
Pani Anna Krawczyk tel. 22 378 26 43, 22 378 15 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W załączeniu program seminarium.